Plastové vybavení pro restaurace | HANAVoP

HanaVOP  /  Plastové vybavení pro restaurace

Plastové vybavení pro restaurace

Praktické, levné, precizně vyrobené v ČR

Stojánky na jídelní či nápojové lístky a další propagační pomůcky z moderních plastů jsou zdánlivě nenápadným vybavením, ale jejich provedení a informační hodnota často rozhodují o tom, zda se hosté do vašeho podniku vrátí, případně ho doporučí známým.

Propagaci a zisk vaší restaurace podpoří:

  • Stojánky na jídelní lístky a na nápojové lístky – nepostradatelné pro restaurace, hotely, cukrárny, sportovní bary... Zhotovují se z čirého plexiskla s orientací na výšku a na šířku, v různých velikostech a barvách podstavců. Všechny jsou určeny pro styk s potravinami a díky barevným násuvným dílům mohou i dotvořit atmosféru vašich prostorů.
  • Plexi stojánky – z čirého plexiskla tloušťky 2 mm, s UV ochranou a certifikací pro styk s potravinami, žádané pro univerzální použití a ověřený propagační účinek na místě prodeje. Zákazník díky nim získá důležité informace v klíčových okamžicích uvažování o nákupu. Nejčastěji se používají rozměry A4, A5, A6, DL, A3, A7 a vizitka. Nejvíce se prodávají stojánky kolmé k podložce (typ T) a vkládá se do ní zpravidla jeden list papíru.
  • PsH stojánky – barevné, takřka nerozbitné, snesou i hrubší zacházení personálu či dětských hostů včetně pádů na zem. Mají zaoblené rohy, aby se předešlo poranění při vkládání popisků.
  • Plexi kapsy – ideální pro zobrazování nabídek v restauracích, například obrazového menu. Připevníte je samolepkami nebo magnety.
  • Jmenovky pro personál – důležité pro to, aby vaši hosté věděli, kdo se o ně stará. Vedeme je v kategorii s visačkami a identifikátory. Můžete si vybrat z několika typů uchycení – magnetické, na klip, spínací špendlík nebo krokodýlek.

Potřebujete jiné reklamní pomůcky?

Naše česká výrobna stojánků, kapes, visaček a dalších výrobků z plastu vám tyto reklamní pomůcky udělá i na míru. Pokud jste si nevybrali v e-shopu, kontaktujte nás se svým přáním a třeba přiložte nákres.

Mezi naše zákazníky patří nadnárodní řetězce, velké i malé restaurace z celé České republiky. Vytvořili jsme pro ně řadu atraktivních řešení. Rádi podpoříme i váš restaurační byznys!

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací