Plastové vybavení pro obchody | HANAVoP

HanaVOP  /  Plastové vybavení pro obchody

Plastové vybavení pro obchody

Praktické, levné, precizně vyrobené v ČR

Obchodujete? Věděli jste, že impulzivní neboli neplánované nákupy dosahují až 74 %? Ať už je vaše firma jakkoli velká, jistě jste si vědomi, že pro dostatečný odbyt je nezbytné pečlivé označování produktů cenami a dalšími informacemi.

Nejspíš v každodenním provozu bojujete s nedostatkem času – a právě proto je tu naše česká výrobna plastových propagačních pomůcek. Ihned vám dodáme cenovky, obaly, kapsy, plastové lišty, visačky, jmenovky a identifikátory z moderních plastů, které se stanou vašimi nenápadnými, ale velmi užitečnými spojenci na cestě za vyššími zisky.

Propagaci a zisk vašeho obchodu podpoří:

  • Cenovky – z průhledného tvrdého PVC, orientované na šířku či výšku, vhodné pro styk s potravinami. Ke kovu se upevňují praktickými magnety, k ostatním povrchům samolepkami. Mohou být antireflexní nebo čiré a jejich součástí je vyměnitelný linkovaný karton k vepsání údajů. Především pro výlohy obchodů je určena novinka – cenovka Permanent. Naše přehledné cenovky vám přinesou pohodlí a pomohou k vyššímu obratu, ať už obchodujete s čímkoliv – od aut až po zákusky a dorty.
  • Obaly a kapsysamolepicí (včetně šikmých A4 a A5), praktické například k popisu šanonů, regálů a skříní, k uskladnění CD či vizitek do pořadačů nebo jako dodatečné vybavení složek.
  • Plastové lišty – pro vkládání štítků, čárových kódů a popisků v obchodech a skladech, ve volitelných rozměrech.
  • Visačky, jmenovky, identifikátory – slouží pro identifikaci prodavačů a dalších zaměstnanců. Jsou z tvrdého či měkkého PVC a mají uchycení magnetické (které je nyní pro zákazníky nejatraktivnější - nemusí propichovat oblečení při aplikaci), na klip, spínací špendlík nebo krokodýlek.

Nevybrali jste si? Požádejte nás o zakázkovou výrobu

Nevybrali jste si mezi našimi sériově vyráběnými reklamními výrobky? Požádejte nás o zakázkovou výrobu – specifikujte své přání a ideálně přiložte i nákres. Mezi našimi klienty jsou velké firmy jako Alza, Lidl, Albert, ale i mnoho menších. Vytvořili jsme pro ně řadu zajímavých řešení. Rádi pomůžeme rozhýbat také váš obchod!

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací