Plastové vybavení pro firmy | HANAVoP

HanaVOP  /  Plastové vybavení pro firmy

Plastové vybavení pro firmy

Praktické, levné, precizně vyrobené v ČR

Kapsy, tabulky na zeď, obaly, lišty a další propagační pomůcky z moderních plastů jsou diskrétním vybavením, jehož provedení a informační hodnota však mnohdy rozhoduje o tom, zda klienti využijí služeb vaší společnosti i příště, nebo vás doporučí známým.

Propagaci a zisk vaší firmy podpoří:

  • Plexi kapsy – ideální pro zobrazování nabídek jakýchkoli firem – výrobních, obchodních, restaurací, CK, RK... Používají se snadno – na výšku nebo šířku je připevníte samolepkami či magnety. I v dnešní digitalizované době je jejich vyznavačem třeba DHL, světový lídr v odvětví logistiky. Umísťuje do nich aktuální vzkazy a úkoly pro jednotlivé přepravce.
  • Plexi tabulky na zeď – užitečné při budování orientačních systémů, k označení dveří, chodeb, jako vývěsky požárních řádů a podobně. Tabule z plexiskla mají zahloubené otvory k umístění šroubů a jsou dostupné v mnoha rozměrech.
  • Plastové zásobníky – pro vystavení letáků, brožur a reklamních materiálů, k uchycení na zeď nebo na stůl.
  • Obaly a kapsy – samolepicí (včetně šikmých A4 a A5), praktické například k popisu šanonů, regálů a skříní, k uskladnění CD či vizitek do pořadačů, jako dodatečné vybavení složek apod. Dalším pomocníkem jsou samolepicí rožky z PVC (kapsy do šanonu pro uchycení atypických dokumentů, brožur či fotografií).
  • Plastové lištypro vkládání štítků, čárových kódů a popisků v obchodech, skladech a dalších místech, ve volitelných rozměrech. K dispozici jsou i praktické regálové a plakátové lišty k profesionální prezentaci plakátů, výkresů, map a velkoplošných fotografií.
  • Visačky, jmenovky, identifikátory – slouží k identifikaci zaměstnanců a jsou nezbytné i na prezentace a veletrhy. Vyrábějí se z tvrdého či měkkého PVC a mají uchycení magnetické (které je nyní pro zákazníky nejatraktivnější - nemusí propichovat oblečení při aplikaci), na klip, spínací špendlík nebo krokodýlek.

Potřebujete jiný plastový výrobek?

Naše česká výrobna plexi kapes, tabulek, zásobníků, obalů, lišt, visaček a dalších výrobků z plastu vám tyto propagační pomůcky udělá i na míru. Pokud jste si nevybrali v našem e-shopu, předejte nám online své přání a ideálně přiložte nákres. Mezi naše zákazníky patří proslulé firmy Alza, Lidl, Albert, Fio banka, Lukoil a další. Vytvořili jsme pro ně nejedno netradiční řešení. Rádi podpoříme i váš byznys!

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací