Vše pro prodejny – od cenovek po informační tabule | HANAVoP


Vše pro prodejny – od cenovek po informační tabule

10. 11. 2017

Věděli jste, že téměř tři čtvrtiny realizovaných nákupů nejsou naplánované, ale zákazníci si je vyberou až na prodejní ploše? Proto je důležité, aby bylo vaše zboží co nejlépe označené.

Rádi vám k tomuto účelu dodáme na IČ vše od cenovek po informační tabule. Působíme jako speciální výrobce plastových produktů pro firmy, jak typizovaných, tak vyráběných na přání. Výhodou je, že tyto pomůcky potenciální zákazníky na rozdíl od jiných forem reklamy neobtěžují, ale naopak jim pomáhají.

Nejpotřebnější jsou cenovky a plexi stojánky

V prodejnách všech velikostí jsou nejvíce žádané cenovky a plexi stojánky s certifikací pro styk s potravinami, které nabízejí univerzální využití. Používají se v Lidlu, Albertu a mnoha dalších obchodech.

Cenovky z průhledného tvrdého PVC vyrábíme na šířku i výšku. Ke kovovým povrchům se upevňují magnety, k ostatním samolepkami. Mohou být antireflexní nebo čiré a obsahují také vyměnitelný linkovaný karton k vepsání potřebných údajů. Zejména pro výlohy obchodů je určena novinka – cenovka Permanent.

Stojánky si můžete vybrat dle rozměrů (A3, A4, A5, DL, A6, A7 a vizitka) nebo typů (L, T, A). Nová konstrukce stojánků „A" umožňuje zasunutí jmenovek násobně vyšších, než jsou strany stojanu. „Áčko" je ideální k označení výrobků, popisů, ukazatelů a k podobným účelům. Vedeme i stojánky se zásobníkem, provedené šikmo k podložce s orientací na šířku nebo na výšku. Mají dvojitá „záda", do nichž zasunete až 100 letáků nebo propagační materiály do hmotnosti 300 gramů.

Nenašli jste, co potřebujete? Tak to nakreslete!

Prozkoumejte i náš ostatní sortiment – regálové lišty, jmenovky k identifikaci prodavačů a dalších zaměstnanců, tabulky a tabule na zeď, zásobníky a kapsy. Vyberte si mezi nimi rozměry a tvary, které vyhovují právě vaší prodejně. Nebo vám tyto i jiné propagační pomůcky vyrobíme na míru, například dle nákresu.

Pozor, konkurence nespí, proto informujte vaše zákazníky co nejlépe, v ideální čas a na správném místě.

Archiv novinek »

Další aktuality

Blíží se konec roku. Máme tipy pro firemní nákupčí

16. 11. 2018

Konec roku je hektický ve všech firmách. Završují se projekty s termínem 31. 12. a do toho vstupuje předvánoční období, v němž je třeba co nejvíce utržit. Ušetřete čas a zajistěte si stojánky, cenovky a další propagační pomůcky přímo z e-shopu výrobce! V souvislosti s širokou nabídkou vánočního…

Více informací

PVC a plexi. Poznejte naše materiály

27. 10. 2018

Nejen důmyslné webové stránky, ale také reklama umístěná přímo ve firmě k vám přivede nové zákazníky. Hlavně se však postará o ty stávající, což je lákavé i z hlediska celkově nižších nákladů. Super reklamu na místě vám zajistí PVC a plexi stojánky, cenovky, kapsy či tabulky na zeď naší výroby…

Více informací

Cenovky a cenovkové lišty. Máme vše pro obchodníky

14. 9. 2018

Konkurence sice číhá na každém kroku, ale vy můžete být díky svým nápadům vždy o krok napřed. Rádi vám pomůžeme. Máme pro vás osvědčené reklamní poutače – stojánky, regálové lišty, jmenovky k identifikaci zaměstnanců, tabulky a tabule na zeď, zásobníky či kapsy. Nejvíce na dračku jdou ovšem cenovky…

Více informací

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací