Kam s nimi? 5 tipů pro umístění reklamních materiálů | HANAVoP


Kam s nimi? 5 tipů pro umístění reklamních materiálů

23. 5. 2018

Ne každá reklama má patřičný efekt. Zejména pro malé podnikatele, kteří nabízejí služby hlavně svému okolí, představuje celoplošná reklama, ať už v tisku nebo v televizi, vyhozené peníze.

Agenti však bývají neodbytní a podnikatelé jim podléhají. Pak už jen často zklamaně registrují, že jim peníze docházejí dříve, než reklama vůbec začne působit. Při výběru vhodné propagace je třeba nejdříve definovat cílovou skupinu, stanovit finanční rozpočet, a teprve poté se rozhodnout pro konkrétní nástroje.

Ani tu nejmenší firmu však nezatíží reklama v místě prodeje, která je přitom velmi vlivná a k tomu lidmi považovaná za nejméně obtěžující. Inspirujte se našimi 5 tipy:

  1. Pro umístění reklamy jsou nejvíce žádané plexi stojánky. České stojánky z e-shopu Hanavop.cz s vlastní výrobou propagují zboží a služby firem všech velikostí – od Alzy, Lidlu nebo Alberta přes specializované technické prodejny až po večerky, cukrárny, kavárny, restaurace a vesnické obchůdky. Plexi stojánky se zhotovují z čirého dvoumilimetrového plexiskla s UV ochranou a certifikací pro styk s potravinami. Proto mají široké využití a jako propagační prostředek v prostorách podniku i velký účinek. Zákazníkům totiž poskytují klíčové informace v okamžiku rozhodování. Podle průzkumů si průměrný spotřebitel v obchodě všimne maximálně desetiny z nabízených výrobků. Tušíte, které to jsou? Ano, ty nejlépe označené a popsané… Uvidíte, že plexi stojánky oceníte každý den i ve své praxi – ať už se věnujete jakémukoli podnikání. Můžete si je vybrat dle rozměrů (A3, A4, A5, DL, A6, A7 a vizitka) nebo typů (L, T, A). 
  2. Tradičními nosiči reklamních materiálů jsou HanaVOP cenovky z průhledného tvrdého PVC, vyráběné v orientaci na šířku i výšku. Ke kovovým povrchům se upevňují magnety, k jiným samolepkami. Odolné plastové cenovky obsahují také vyměnitelný linkovaný karton k vepsání textů. Zejména ve výlohách velice dobře slouží unikátní cenovka Permanent.
  3. Oblíbené jsou i plexi kapsy různých typů, například se samolepkou. Fungují tak, že je po odstranění ochranné fólie nalepíte na čistý hladký podklad, většinou na dveře a sklo. Vložené  nabídky nebo ceníky pak můžete snadno vyměňovat. Kapsy se samolepkou jsou ideální pro obrazové menu v restauracích, informace o nových zájezdech či last minute cestovních kanceláří, přehled nabízených nemovitostí realitních kanceláří a podobně.
  4. K propagaci se dají použít i plastové visačky, sloužící k identifikaci osob na konferencích, případně jako návštěvní karty. K některým náleží ještě textilní páska na krk, kterou lze také potisknout reklamním nápisem, jiné už ji mají jako svou součást.
  5. Velký prostor pro reklamu různého rozsahu nabízejí zásobníky z plexiskla. Podle typu je můžete uchytit na zeď, nebo na stůl. Dopřejte si české plexi zásobníky pro vystavení letáků, brožur a dalších reklamních materiálů!

Objednávejte praktické a cenově dostupné plastové nosiče reklamních materiálů online přímo u výrobce HANA CZ.

Archiv novinek »

Další aktuality

Blíží se konec roku. Máme tipy pro firemní nákupčí

16. 11. 2018

Konec roku je hektický ve všech firmách. Završují se projekty s termínem 31. 12. a do toho vstupuje předvánoční období, v němž je třeba co nejvíce utržit. Ušetřete čas a zajistěte si stojánky, cenovky a další propagační pomůcky přímo z e-shopu výrobce! V souvislosti s širokou nabídkou vánočního…

Více informací

PVC a plexi. Poznejte naše materiály

27. 10. 2018

Nejen důmyslné webové stránky, ale také reklama umístěná přímo ve firmě k vám přivede nové zákazníky. Hlavně se však postará o ty stávající, což je lákavé i z hlediska celkově nižších nákladů. Super reklamu na místě vám zajistí PVC a plexi stojánky, cenovky, kapsy či tabulky na zeď naší výroby…

Více informací

Cenovky a cenovkové lišty. Máme vše pro obchodníky

14. 9. 2018

Konkurence sice číhá na každém kroku, ale vy můžete být díky svým nápadům vždy o krok napřed. Rádi vám pomůžeme. Máme pro vás osvědčené reklamní poutače – stojánky, regálové lišty, jmenovky k identifikaci zaměstnanců, tabulky a tabule na zeď, zásobníky či kapsy. Nejvíce na dračku jdou ovšem cenovky…

Více informací

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací