Kam s nimi? 5 tipů pro umístění reklamních materiálů | HANAVoP


Kam s nimi? 5 tipů pro umístění reklamních materiálů

23. 5. 2018

Ne každá reklama má patřičný efekt. Zejména pro malé podnikatele, kteří nabízejí služby hlavně svému okolí, představuje celoplošná reklama, ať už v tisku nebo v televizi, vyhozené peníze.

Agenti však bývají neodbytní a podnikatelé jim podléhají. Pak už jen často zklamaně registrují, že jim peníze docházejí dříve, než reklama vůbec začne působit. Při výběru vhodné propagace je třeba nejdříve definovat cílovou skupinu, stanovit finanční rozpočet, a teprve poté se rozhodnout pro konkrétní nástroje.

Ani tu nejmenší firmu však nezatíží reklama v místě prodeje, která je přitom velmi vlivná a k tomu lidmi považovaná za nejméně obtěžující. Inspirujte se našimi 5 tipy:

  1. Pro umístění reklamy jsou nejvíce žádané plexi stojánky. České stojánky z e-shopu Hanavop.cz s vlastní výrobou propagují zboží a služby firem všech velikostí – od Alzy, Lidlu nebo Alberta přes specializované technické prodejny až po večerky, cukrárny, kavárny, restaurace a vesnické obchůdky. Plexi stojánky se zhotovují z čirého dvoumilimetrového plexiskla s UV ochranou a certifikací pro styk s potravinami. Proto mají široké využití a jako propagační prostředek v prostorách podniku i velký účinek. Zákazníkům totiž poskytují klíčové informace v okamžiku rozhodování. Podle průzkumů si průměrný spotřebitel v obchodě všimne maximálně desetiny z nabízených výrobků. Tušíte, které to jsou? Ano, ty nejlépe označené a popsané… Uvidíte, že plexi stojánky oceníte každý den i ve své praxi – ať už se věnujete jakémukoli podnikání. Můžete si je vybrat dle rozměrů (A3, A4, A5, DL, A6, A7 a vizitka) nebo typů (L, T, A). 
  2. Tradičními nosiči reklamních materiálů jsou HanaVOP cenovky z průhledného tvrdého PVC, vyráběné v orientaci na šířku i výšku. Ke kovovým povrchům se upevňují magnety, k jiným samolepkami. Odolné plastové cenovky obsahují také vyměnitelný linkovaný karton k vepsání textů. Zejména ve výlohách velice dobře slouží unikátní cenovka Permanent.
  3. Oblíbené jsou i plexi kapsy různých typů, například se samolepkou. Fungují tak, že je po odstranění ochranné fólie nalepíte na čistý hladký podklad, většinou na dveře a sklo. Vložené  nabídky nebo ceníky pak můžete snadno vyměňovat. Kapsy se samolepkou jsou ideální pro obrazové menu v restauracích, informace o nových zájezdech či last minute cestovních kanceláří, přehled nabízených nemovitostí realitních kanceláří a podobně.
  4. K propagaci se dají použít i plastové visačky, sloužící k identifikaci osob na konferencích, případně jako návštěvní karty. K některým náleží ještě textilní páska na krk, kterou lze také potisknout reklamním nápisem, jiné už ji mají jako svou součást.
  5. Velký prostor pro reklamu různého rozsahu nabízejí zásobníky z plexiskla. Podle typu je můžete uchytit na zeď, nebo na stůl. Dopřejte si české plexi zásobníky pro vystavení letáků, brožur a dalších reklamních materiálů!

Objednávejte praktické a cenově dostupné plastové nosiče reklamních materiálů online přímo u výrobce HANA CZ.

Archiv novinek »

Další aktuality

Cenovky a cenovkové lišty. Máme vše pro obchodníky

14. 9. 2018

Konkurence sice číhá na každém kroku, ale vy můžete být díky svým nápadům vždy o krok napřed. Rádi vám pomůžeme. Máme pro vás osvědčené reklamní poutače – stojánky, regálové lišty, jmenovky k identifikaci zaměstnanců, tabulky a tabule na zeď, zásobníky či kapsy. Nejvíce na dračku jdou ovšem cenovky…

Více informací

Blíží se Vánoce a konec roku. Co koupit nového do restaurace?

7. 9. 2018

Provozujete restauraci? Pak zřejmě očekáváte větší nápor hostů v souvislosti s blížícím se koncem roku a vánočními svátky. Víte už, čím ohromíte organizátory firemních večírků, rodinných sešlostí a dalších akcí? Nebo budete fungovat i o Štědrém večeru? Například v restauraci U Malířů na Malé…

Více informací

Celozávodní dovolená 2018

17. 7. 2018

od 30.7.2018 do 10.8.2018 probíhá v podniku celozávodní dovolená. U objednávek přijatých v tomto termínu nelze zaručit dodání vypsané v internetovém obchodě.

Více informací

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací