Důmyslné plastové kapsy slouží také DHL! | HANAVoP


Důmyslné plastové kapsy slouží také DHL!

26. 10. 2017

Pro účinnou prezentaci dokumentů i v potravinářských provozech jsme pro vás vyvinuli kapsy z flexibilního plastu (PVC), které vyrábíme v Novém Jičíně v řadě provedení.

Přehledné označení produktů či služeb cenami a dalšími informacemi často rozhoduje o tom, zda vás zákazníci využijí nebo doporučí dále. Vyplatí se je nepodceňovat.

Na co se používají plastové kapsy?

Plastové či plexi kapsy jsou ideální pro zobrazování nabídek rozmanitých firem – výrobních, obchodních a gastronomických společností, cestovních či realitních kanceláří... Například restaurace do nich vkládají MENU. Používají se snadno – na výšku nebo šířku je připevníte samolepkami či magnety a dokumenty v nich obměňujete dle potřeby.

Plastové kapsy využívá například DHL Express, společnost patřící německé Deutsche Post World Net, která poskytuje mezinárodní poštovní, spěšné, kurýrní, logistické a finanční služby. Tento lídr v odvětví logistiky jejich prostřednictvím předává jednotlivým přepravcům vzkazy a úkoly. I v dnešní internetové době se totiž ukázalo, že není nad přehledný soupis činností vyvěšený v plastové kapse na nástěnce.

Objednejte si nejvhodnější typ kapsy

Moderní české plastové kapsy si můžete vybrat z různých velikostí (A3 až A7) a typů – na výšku či na šířku, se samolepkou či magnetem. Objednávejte PVC kapsy z čirého plastu 0,4 mm online od jednoho kusu – zboží skladem odesíláme ihned. Máte-li zájem o atypický tvar nebo rozměr, vyrobíme vám ho na zakázku.

3 přednosti nové plastové kapsy

  1. Flexibilní – jedná se o ohebný plast.
  2. Vhodná pro styk s potravinami.
  3. Cenově dostupný český výrobek.

Rádi vám dodáme i plastové cenovky, obaly, plastové lišty, visačky, jmenovky či identifikátory – jakékoli propagační pomůcky pro účinnou a komfortní prezentaci vašeho zboží a služeb. Mezi naše zákazníky patří nadnárodní řetězce, velké i malé firmy z celé České republiky. Atraktivní řešení doporučíme také pro vaše konkrétní provozy.

Archiv novinek »

Další aktuality

Blíží se konec roku. Máme tipy pro firemní nákupčí

16. 11. 2018

Konec roku je hektický ve všech firmách. Završují se projekty s termínem 31. 12. a do toho vstupuje předvánoční období, v němž je třeba co nejvíce utržit. Ušetřete čas a zajistěte si stojánky, cenovky a další propagační pomůcky přímo z e-shopu výrobce! V souvislosti s širokou nabídkou vánočního…

Více informací

PVC a plexi. Poznejte naše materiály

27. 10. 2018

Nejen důmyslné webové stránky, ale také reklama umístěná přímo ve firmě k vám přivede nové zákazníky. Hlavně se však postará o ty stávající, což je lákavé i z hlediska celkově nižších nákladů. Super reklamu na místě vám zajistí PVC a plexi stojánky, cenovky, kapsy či tabulky na zeď naší výroby…

Více informací

Cenovky a cenovkové lišty. Máme vše pro obchodníky

14. 9. 2018

Konkurence sice číhá na každém kroku, ale vy můžete být díky svým nápadům vždy o krok napřed. Rádi vám pomůžeme. Máme pro vás osvědčené reklamní poutače – stojánky, regálové lišty, jmenovky k identifikaci zaměstnanců, tabulky a tabule na zeď, zásobníky či kapsy. Nejvíce na dračku jdou ovšem cenovky…

Více informací

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací