Blíží se Vánoce a konec roku. Co koupit nového do restaurace? | HANAVoP


Blíží se Vánoce a konec roku. Co koupit nového do restaurace?

7. 9. 2018

Provozujete restauraci? Pak zřejmě očekáváte větší nápor hostů v souvislosti s blížícím se koncem roku a vánočními svátky. Víte už, čím ohromíte organizátory firemních večírků, rodinných sešlostí a dalších akcí? Nebo budete fungovat i o Štědrém večeru?

Například v restauraci U Malířů na Malé Straně, založené už roku 1543, připravují na Štědrý večer 2018 netradiční menu o pěti chodech. Podle portálu Restaurant-guide.cz zde hosté ochutnají šunku z kachních prsou doplněnou foie gras mousse a brusinkovou brioškou, houbovou raviolu v consommé z křepelky, filet ze pstruha s kroupovým rizotem a kotrč s křenovou omáčkou, grilovanou daňčí svíčkovou s nádivkou z kaštanů a bramborové pyré s lanýži a perníkový fondant se zmrzlinou. Cena tohoto menu za osobu činí 2890 Kč.

Základem úspěšné nabídky jsou jistě propracované webové stránky, ale pro hosty je nezbytná i reklama na místě. A tu nejlépe obstarají tradiční drobné propagační pomůcky: stojánky, cenovky, kapsy a tabulky na zeď. Máte jich ve vaší restauraci dostatek, nebo by se vám hodily nějaké nové?

Tipy na vyzkoušené propagační vybavení restaurace

Působíme jako přímý výrobce plastových stojánků, cenovek, plexi kapes a dalších výrobků z plastu. Provozujeme vlastní e-shop, z jehož statistik vyplývá, že majitelé restaurací nejčastěji pořizují plexi stojánky L, T, A4, A5 a stojánky zásobníky. Praktické plexi stojánky T se zásobníkem mají dvojitá „záda“, do kterých zasunete až 100 kusů letáků. Jistě oceníte, že u stojanů L jsme vylepšili konstrukci a na skladě máme také barevné a takřka nerozbitné stojánky, které vydrží i hrubší zacházení personálu či hostů.

Prozkoumejte naši speciální kategorii stojánky do restaurace, která obsahuje mnoho reprezentativních kousků, do nichž umístíte své nápojové a jídelní lístky. Stojánky zhotovujeme výhradně v ČR, z čirého plexiskla tloušťky dva milimetry, s orientací na výšku a na šířku, v různých velikostech a barevné škále podstavců.

Vyzkoušejte osvědčené stojánky i ve vaší provozovně. Letošní Vánoce pro to budou ideální. Připravte svým hostům nezapomenutelné chvíle! A chcete-li netradiční rozměry stojánků i jiných pomůcek, využijte naši zakázkovou výrobu.

Archiv novinek »

Další aktuality

Blíží se konec roku. Máme tipy pro firemní nákupčí

16. 11. 2018

Konec roku je hektický ve všech firmách. Završují se projekty s termínem 31. 12. a do toho vstupuje předvánoční období, v němž je třeba co nejvíce utržit. Ušetřete čas a zajistěte si stojánky, cenovky a další propagační pomůcky přímo z e-shopu výrobce! V souvislosti s širokou nabídkou vánočního…

Více informací

PVC a plexi. Poznejte naše materiály

27. 10. 2018

Nejen důmyslné webové stránky, ale také reklama umístěná přímo ve firmě k vám přivede nové zákazníky. Hlavně se však postará o ty stávající, což je lákavé i z hlediska celkově nižších nákladů. Super reklamu na místě vám zajistí PVC a plexi stojánky, cenovky, kapsy či tabulky na zeď naší výroby…

Více informací

Cenovky a cenovkové lišty. Máme vše pro obchodníky

14. 9. 2018

Konkurence sice číhá na každém kroku, ale vy můžete být díky svým nápadům vždy o krok napřed. Rádi vám pomůžeme. Máme pro vás osvědčené reklamní poutače – stojánky, regálové lišty, jmenovky k identifikaci zaměstnanců, tabulky a tabule na zeď, zásobníky či kapsy. Nejvíce na dračku jdou ovšem cenovky…

Více informací

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací