Blíží se konec roku. Máme tipy pro firemní nákupčí | HANAVoP


Blíží se konec roku. Máme tipy pro firemní nákupčí

16. 11. 2018

Konec roku je hektický ve všech firmách. Završují se projekty s termínem 31. 12. a do toho vstupuje předvánoční období, v němž je třeba co nejvíce utržit. Ušetřete čas a zajistěte si stojánky, cenovky a další propagační pomůcky přímo z e-shopu výrobce!

V souvislosti s širokou nabídkou vánočního zboží v prodejnách všech typů a velikostí u nás teď firemní nákupčí nejvíce žádají tradiční stojánky z plexiskla neboli akrylátu, vynikající pro rychlé vystavení popisů, letáků, brožur a jiných reklamních materiálů.

Nabízíte dražší zboží? Investujte do reprezentativních stojánků

Pevné, odolné a lehké plexi stojánky s možností pečlivého popsání produktů se bohatě vyplatí i vám. Zejména pokud vaše firma prodává dražší zboží – bílé elektro, televizory, elektroniku, nábytek, zahradní vybavení… Když lidé v obchodě stojí před konkrétním zbožím a rozhodují se pro jeho koupi, potřebují opravdu vyčerpávající informace, a právě tehdy jsou kvalitní a dostatečně velké stojánky nezastupitelné.

Náš 1. tip: Nejvíce se využívají klasické stojánky typu „L“ a „T“ ve velikostech A3, A4 a A5. Posuďte, který z nich by se mohl hodit pro váš sortiment, a zajistěte si je v dostatečném množství.

Je pro vás důležitá bezpečnost zaměstnanců? Jste na správné adrese

Z důvodu narůstajícího počtu zranění v pracovním prostředí Evropská komise doporučila producentům POS materiálů z plastů a plexiskla jejich výrobky maximálně upravit tak, aby se co nejvíce vyloučila možná poranění prodavačů, aranžérů a všech, kteří s nimi v prodejnách přijdou do styku.

Na toto doporučení jsme v našem výrobním a obchodním podniku Hana ihned reagovali a už několik měsíců zhotovujeme stojany a všechny další výrobky z plexi s dostatečným zaoblením na všech ostrých hranách.

Náš 2. tip: I zdánlivé maličkosti posuzujte také ve vztahu k ochraně zdraví. PVC a plexi stojánky, cenovky, kapsy či tabulky na zeď značky Hanavop.cz zcela splňují bezpečnostní hlediska a při manipulacích nikoho nezraní.

Náš 3. tip: Využijte akční ceny z úvodní strany e-shopu Hanavop.cz – například plexi stojánek L A4 na výšku je v listopadu 2018 za 86 Kč (bez DPH).

Nově můžete platit také kreditní kartou nebo přes online bankovnictví a na objednávky od 1990 Kč poskytujeme dopravu zdarma. Rádi vám poskytneme individuální poradenství.

Archiv novinek »

Další aktuality

PVC a plexi. Poznejte naše materiály

27. 10. 2018

Nejen důmyslné webové stránky, ale také reklama umístěná přímo ve firmě k vám přivede nové zákazníky. Hlavně se však postará o ty stávající, což je lákavé i z hlediska celkově nižších nákladů. Super reklamu na místě vám zajistí PVC a plexi stojánky, cenovky, kapsy či tabulky na zeď naší výroby…

Více informací

Cenovky a cenovkové lišty. Máme vše pro obchodníky

14. 9. 2018

Konkurence sice číhá na každém kroku, ale vy můžete být díky svým nápadům vždy o krok napřed. Rádi vám pomůžeme. Máme pro vás osvědčené reklamní poutače – stojánky, regálové lišty, jmenovky k identifikaci zaměstnanců, tabulky a tabule na zeď, zásobníky či kapsy. Nejvíce na dračku jdou ovšem cenovky…

Více informací

Blíží se Vánoce a konec roku. Co koupit nového do restaurace?

7. 9. 2018

Provozujete restauraci? Pak zřejmě očekáváte větší nápor hostů v souvislosti s blížícím se koncem roku a vánočními svátky. Víte už, čím ohromíte organizátory firemních večírků, rodinných sešlostí a dalších akcí? Nebo budete fungovat i o Štědrém večeru? Například v restauraci U Malířů na Malé…

Více informací

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací