PVC a plexi. Poznejte naše materiály | HANAVoP


PVC a plexi. Poznejte naše materiály

27. 10. 2018

Nejen důmyslné webové stránky, ale také reklama umístěná přímo ve firmě k vám přivede nové zákazníky. Hlavně se však postará o ty stávající, což je lákavé i z hlediska celkově nižších nákladů.

Super reklamu na místě vám zajistí PVC a plexi stojánky, cenovky, kapsy či tabulky na zeď naší výroby. Dnes si přiblížíme materiály, z kterých jsou zhotovené.

PVC – třetí nejpoužívanější plast

PVC je zkráceně polyvinylchlorid,plast známý od roku 1935, na světě třetí nejpoužívanější – po polyethylenu a polypropylenu. PVC se dobře zpracovává rozmanitými způsoby a je chemicky, biologicky i tepelně velmi odolný. Hlavní využití neměkčeného i měkčeného PVC je ve stavebnictví, kde nahrazuje dřevo, beton a hlínu. Veškeré PVC i jiné plastové výrobky jsou při správném používání zdravotně neškodné. Mnohé lze téměř na 100 % zrecyklovat a opět použít.

V našem výrobním a obchodním podniku Hana (se sídlem v Novém Jičíně a s vlastním e-shopem) vám nabízíme velmi žádané PVC stojánky k označování výrobků v obchodech, skladech či na výstavách. Všechny jsou houževnaté a vhodné pro styk s potravinami. Mohou být antireflexní nebo čiré, v různých rozměrech, v orientaci na výšku i šířku. Pro lepší stabilitu opatřujeme stojánky samolepkami či magnety. Naše plastové stojánky nesou označení Český výrobek a jejich koupí tudíž podporujete tuzemský trh. Plastový stojánek je dostupný už od 4,50 Kč bez DPH.

Plexi – bezpečná náhrada skla

Také polymethylmetakrylát, PMMA, akrylátové sklo, organické sklo, plexisklo či plexi se používá od 30. let 20. století. Vzniklo roku 1928 v laboratořích německé společnosti Rohm and Haas, která ho za pár let také přinesla na trh. Pevné, odolné, lehké a dokonale průsvitné plexi, které se díky tomu dobře barví, ihned nadchlo architekty a konstruktéry. Využívá se i ve vojenské technice, v zubní protetice, při výrobě hodinek, dekorací nebo reklamních poutačů.

Naše PVC a plexi pomůcky pro podnikatele

A právě reklama je obor, v němž s plexi velmi rádi pracujeme i my. Z tohoto sortimentu jsou u nás nejvíce žádané plexi stojánky L, T, A4, A5 a zásobníky k uchycení na zeď, případně stojací na stůl. Plexi zásobníky české výroby pro vystavení letáků, brožur a reklamních materiálů mohou ihned sloužit i vašemu podnikání, stačí si je objednat online.

Šikovné PVC a plexi „krabičky“ elegantně obsáhnou vše, co chcete právě teď říct svým zákazníkům a potenciálním zájemcům o vaše služby. Inspirujte se třeba 11 tipy, jak vám mohou pomoci PVC cenovky. Označíte jimi vše od automobilů přes regály ve skladu až po zákusky a dorty ve výloze cukrárny.

Archiv novinek »

Další aktuality

Blíží se konec roku. Máme tipy pro firemní nákupčí

16. 11. 2018

Konec roku je hektický ve všech firmách. Završují se projekty s termínem 31. 12. a do toho vstupuje předvánoční období, v němž je třeba co nejvíce utržit. Ušetřete čas a zajistěte si stojánky, cenovky a další propagační pomůcky přímo z e-shopu výrobce! V souvislosti s širokou nabídkou vánočního…

Více informací

Cenovky a cenovkové lišty. Máme vše pro obchodníky

14. 9. 2018

Konkurence sice číhá na každém kroku, ale vy můžete být díky svým nápadům vždy o krok napřed. Rádi vám pomůžeme. Máme pro vás osvědčené reklamní poutače – stojánky, regálové lišty, jmenovky k identifikaci zaměstnanců, tabulky a tabule na zeď, zásobníky či kapsy. Nejvíce na dračku jdou ovšem cenovky…

Více informací

Blíží se Vánoce a konec roku. Co koupit nového do restaurace?

7. 9. 2018

Provozujete restauraci? Pak zřejmě očekáváte větší nápor hostů v souvislosti s blížícím se koncem roku a vánočními svátky. Víte už, čím ohromíte organizátory firemních večírků, rodinných sešlostí a dalších akcí? Nebo budete fungovat i o Štědrém večeru? Například v restauraci U Malířů na Malé…

Více informací

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací