Plexi tabulky pro orientační systémy | HANAVoP


Plexi tabulky pro orientační systémy

14. 5. 2017

Sídla firem, úřadů, nemocnic, bank a obchodů mají jedno společné: množství chodeb a dveří, které zpřehlední jedině pečlivě vybudovaný orientační systém. Jeho kvalita často přímo souvisí se spokojeností zákazníků a návštěvníků.

Dnes už by se opravdu nemělo stát, že klient bezradně bloudí v rozsáhlém areálu a nemůže vás najít. Při budování orientačního systému vám skvěle poslouží plexi tabulky na zeď z akrylátu tloušťky 2 mm s UV ochranou. Jsou ideální pro označení dveří, chodeb, jako vývěsky požárních řádů a podobně.

Ochranné akrylové tabulky už mají vyhloubené otvory k umístění šroubů (jsou na zadní vyvýšené straně). Součástí balení každé tabulky je montážní sada (2 vruty, 2 hmoždinky, 2 kryty hlavičky vrutů). Do tabulky vložíte štítek s popiskem a v případě potřeby ho snadno vyměníte. Vybírejte pohodlně online z nabídky plexi tabulek mnoha rozměrů již od 30 korun.

Obecné zákonitosti orientačních systémů

Lidstvo vytváří orientační systémy už od pradávna, teprve v posledních desítkách let však mají ucelenou podobu. Jejich základní funkcí je podat jednoznačnou informaci o příslušném prostoru. Musí logicky zobrazovat vnitřní členění prostranství, usnadňovat návštěvníkům pohyb a spolehlivě je dovést na místo určení.

Nejlepší je, když koncepci orientačního systému do řešení interiéru rovnou zapracuje architekt. Navíc je u značení nutné dodržet stavební a bezpečnostní předpisy. Dobrý orientační systém je ve své podstatě jednoduchý, a přitom funkční a estetický. Měl by se dát snadno rozšířit při zachování jednotného stylu, a také pružně reagovat například na personální změny.

České plexi tabulky z e-shopu Hanavop.cz vám všechny tyto požadavky spolehlivě zajistí, přičemž jsou cenově dostupné. K dispozici máte formáty A3, A4, A5, A6, A7 a DL. Pokud byste si přesto mezi sériově vyráběnými tabulkami nevybrali, požádejte nás o zakázkovou výrobu.

Archiv novinek »

Další aktuality

Blíží se konec roku. Máme tipy pro firemní nákupčí

16. 11. 2018

Konec roku je hektický ve všech firmách. Završují se projekty s termínem 31. 12. a do toho vstupuje předvánoční období, v němž je třeba co nejvíce utržit. Ušetřete čas a zajistěte si stojánky, cenovky a další propagační pomůcky přímo z e-shopu výrobce! V souvislosti s širokou nabídkou vánočního…

Více informací

PVC a plexi. Poznejte naše materiály

27. 10. 2018

Nejen důmyslné webové stránky, ale také reklama umístěná přímo ve firmě k vám přivede nové zákazníky. Hlavně se však postará o ty stávající, což je lákavé i z hlediska celkově nižších nákladů. Super reklamu na místě vám zajistí PVC a plexi stojánky, cenovky, kapsy či tabulky na zeď naší výroby…

Více informací

Cenovky a cenovkové lišty. Máme vše pro obchodníky

14. 9. 2018

Konkurence sice číhá na každém kroku, ale vy můžete být díky svým nápadům vždy o krok napřed. Rádi vám pomůžeme. Máme pro vás osvědčené reklamní poutače – stojánky, regálové lišty, jmenovky k identifikaci zaměstnanců, tabulky a tabule na zeď, zásobníky či kapsy. Nejvíce na dračku jdou ovšem cenovky…

Více informací

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací