Nejžádanější produkty? Plexi stojánky | HANAVoP


Nejžádanější produkty? Plexi stojánky

12. 4. 2017

Plexi stojánky z produkce Hanavop.cz si vybírají k označování svého zboží či služeb firmy všech velikostí – od Lidlu, Alzy či Alberta až po regionální večerky, cukrárny a restaurace.

Vyrábějí se z čirého plexiskla tloušťky 2 mm, s UV ochranou a certifikací pro styk s potravinami. Proto mají skutečně univerzální použití a jako propagační prostředek na místě prodeje i mimořádný efekt. Zákazníkům totiž poskytují důležité informace ve chvíli, kdy se rozhodují pro konkrétní výrobek či službu. Nechte plexi stojánky pomáhat i vám – prakticky v jakémkoliv podnikání. Objednejte si je snadno online.

Vybírejte plexi stojánky podle rozměru či tvaru

Podle rozměru si můžete vybrat stojánky A3, A4, A5, DL, A6, A7 a vizitka. Další dělení je typové – podle tvarů:

  • L stojánky – s dvoudílnou přední částí šikmo k podložce, do níž se vkládá zpravidla 1 list papíru. Plexi stojánky tvar L nabízíme v orientaci na výšku nebo šířku.
  • T stojánky – mají obě strany kolmo k podložce, což umožňuje čtení textu z obou stran. Vkládá se do nich zpravidla 1 list papíru formátu A3 až A7. „Téčka" jsou k dispozici v orientaci na výšku i šířku.
  • A stojánky – pro popis vkládaný do přední či zadní kapsy. Nová konstrukce umožňuje zasunutí jmenovek násobně vyšších, než jsou strany stojanu. „Áčko" se využívá na konferencích k vyznačení zasedacího pořádku, ale i k označení výrobků, popisů, ukazatelů a podobně.
  • Stojánky se zásobníkem – provedené šikmo k podložce s orientací na šířku nebo na výšku. Mají dvojitá „záda", do nichž můžete zasunout propagační materiály až do 100 ks letáků nebo hmotnosti 300 g.
  • Stojánky do restaurace – zvlášť pro nápojové a jídelní lístky. Jsou vyrobeny z čirého plexiskla s orientací na výšku a na šířku, v různých velikostech a barvách podstavců.

Splníme vám i netradiční přání

Prohlédněte si také náš další sortiment – plastové cenovky, regálové lišty, jmenovky, tabulky, zásobníky a kapsy. Pohodlně online si z nich vyberte rozměry a tvary, které vyhovují právě vašemu podnikání. Případně si nechte tyto či jiné propagační pomůcky vyrobit na míru. Pokud přiložíte nákres, zvládneme i složitější zadání.

Archiv novinek »

Další aktuality

Blíží se konec roku. Máme tipy pro firemní nákupčí

16. 11. 2018

Konec roku je hektický ve všech firmách. Završují se projekty s termínem 31. 12. a do toho vstupuje předvánoční období, v němž je třeba co nejvíce utržit. Ušetřete čas a zajistěte si stojánky, cenovky a další propagační pomůcky přímo z e-shopu výrobce! V souvislosti s širokou nabídkou vánočního…

Více informací

PVC a plexi. Poznejte naše materiály

27. 10. 2018

Nejen důmyslné webové stránky, ale také reklama umístěná přímo ve firmě k vám přivede nové zákazníky. Hlavně se však postará o ty stávající, což je lákavé i z hlediska celkově nižších nákladů. Super reklamu na místě vám zajistí PVC a plexi stojánky, cenovky, kapsy či tabulky na zeď naší výroby…

Více informací

Cenovky a cenovkové lišty. Máme vše pro obchodníky

14. 9. 2018

Konkurence sice číhá na každém kroku, ale vy můžete být díky svým nápadům vždy o krok napřed. Rádi vám pomůžeme. Máme pro vás osvědčené reklamní poutače – stojánky, regálové lišty, jmenovky k identifikaci zaměstnanců, tabulky a tabule na zeď, zásobníky či kapsy. Nejvíce na dračku jdou ovšem cenovky…

Více informací

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací