Máme v nabídce nové plastové stojánky | HANAVoP


Máme v nabídce nové plastové stojánky

29. 11. 2017

Konečně jsou na trhu barevné a takřka nerozbitné stojánky, které vydrží i hrubší zacházení personálu obchodů, skladů, případně návštěvníků restaurace. Dokážou odolat i pádům z výšky.

Stojánky z kvalitní umělé hmoty PsH tloušťky dva milimetry vyrábíme v barevném a velmi odolném provedení. Mají antireflexní povrch a označují se jako bezpečnostní. Všechny rohy stojánků jsou zaobleny, aby se obsluhující při jejich používání neporanili.

A jak PsH stojánky vypadají? Na podstavci je nalepena kapsa z čirého tvrdého PVC, do které zasunete leták s informacemi o výrobku (cenovku, návod, popis a podobně). Hlavní díl (barevná stojna) je o tři až pět milimetrů větší než kapsa, čímž vynikne barevné orámování vloženého letáku v čiré kapse a jeho popis na přední straně stojánku je tak výraznější.

PsH stojánky jsou alternativou ke stojánkům z plexiskla, protože je barevně sladíte s designem obchodu nebo značky. Umělá hmota PsH se však nehodí pro přímý styk s potravinami.

Další oblíbené stojánky – určené i pro styk s potravinami

Tradiční plastové stojánky k označování výrobků na výstavách, veletrzích či v obchodech nabízíme antireflexní nebo čiré, z odolného plastu, vhodné pro styk s potravinami. Dodáváme různé rozměry PVC (polyvinylchlorid) stojánků v orientaci na výšku i šířku. Pro lepší stabilitu jsou opatřeny samolepkami nebo magnety. Nesou označení Český výrobek a stojí už od 4,50 Kč bez DPH. Vybírejte PVC stojánky:

  • antireflexní
  • čiré
  • dle rozměru

Plexi stojánky zhotovujeme z čirého plexiskla (polymethylmethakrylát) tloušťky dva milimetry s UV ochranou a certifikací pro styk s potravinami. Každý výrobek je ryze český a opatřený související ikonou. Vybírejte plexi stojánky:

  • typu L, T nebo A
  • se zásobníkem
  • do restaurace
  • dle rozměru

Plexi stojánky se dočkaly vylepšené konstrukce

U stojanů „L" používáme novou konstrukci – s ohybem přídržné strany papíru směrem dopředu stojánku (k hlavní noze). Díky tomu nehrozí „odchlípnutí" zadní strany stojanu, což byl vždy po nějaké době problém klasické konstrukce (s přídržnou stranou ohnutou dozadu).

Nové stojánky jsou vždy stabilní a rovné! Vyzkoušejte je i ve vaší provozovně. A pokud si nevyberete z nabízených rozměrů, využijte naši zakázkovou výrobu.

Archiv novinek »

Další aktuality

Blíží se konec roku. Máme tipy pro firemní nákupčí

16. 11. 2018

Konec roku je hektický ve všech firmách. Završují se projekty s termínem 31. 12. a do toho vstupuje předvánoční období, v němž je třeba co nejvíce utržit. Ušetřete čas a zajistěte si stojánky, cenovky a další propagační pomůcky přímo z e-shopu výrobce! V souvislosti s širokou nabídkou vánočního…

Více informací

PVC a plexi. Poznejte naše materiály

27. 10. 2018

Nejen důmyslné webové stránky, ale také reklama umístěná přímo ve firmě k vám přivede nové zákazníky. Hlavně se však postará o ty stávající, což je lákavé i z hlediska celkově nižších nákladů. Super reklamu na místě vám zajistí PVC a plexi stojánky, cenovky, kapsy či tabulky na zeď naší výroby…

Více informací

Cenovky a cenovkové lišty. Máme vše pro obchodníky

14. 9. 2018

Konkurence sice číhá na každém kroku, ale vy můžete být díky svým nápadům vždy o krok napřed. Rádi vám pomůžeme. Máme pro vás osvědčené reklamní poutače – stojánky, regálové lišty, jmenovky k identifikaci zaměstnanců, tabulky a tabule na zeď, zásobníky či kapsy. Nejvíce na dračku jdou ovšem cenovky…

Více informací

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací