Cenovky a cenovkové lišty. Máme vše pro obchodníky | HANAVoP


Cenovky a cenovkové lišty. Máme vše pro obchodníky

14. 9. 2018

Konkurence sice číhá na každém kroku, ale vy můžete být díky svým nápadům vždy o krok napřed. Rádi vám pomůžeme. Máme pro vás osvědčené reklamní poutače – stojánky, regálové lišty, jmenovky k identifikaci zaměstnanců, tabulky a tabule na zeď, zásobníky či kapsy. Nejvíce na dračku jdou ovšem cenovky a cenovkové lišty.

Pokud je využíváte efektivně, zákazníci u vás nakoupí mnohem více, než původně chtěli. Podle průzkumů jsou až tři čtvrtiny nákupů neplánované, což znamená, že se zákazník nechá zlákat aktuální nabídkou. Musí být ale perfektně označená a popsaná, aby mohl ihned porovnávat údaje a nalézat argumenty ke koupi vašeho jistě vynikajícího zboží a služeb.

Předávejte svým klientům informace stylově

Nejdůležitější jsou cenovky, tedy speciální plastová pouzdra, do nichž se v obchodech a skladech vepisují ceny výrobků, případně i další údaje. Cenovky zhotovujeme z průhledného tvrdého PVC, antireflexní nebo čiré, orientované na šířku i výšku, přizpůsobené pro styk s potravinami. Ke kovovým povrchům je upevníte magnety, k ostatním samolepkami. Součástí našich ryze českých cenovek je i vyměnitelný linkovaný karton.

Zejména ve výlohách obchodů oceníte odolné cenovky Permanent – cenovky nové generace, které jsou čitelné ze všech úhlů a jejichž informační štítek můžete kdykoli aktualizovat nebo vyměnit. Investice do těchto cenovek se vám opravdu vyplatí, ať už provozujete obchod s potravinářským nebo spotřebním zbožím, inzertní službu, cestovní kancelář, či cokoli jiného. Všude potřebujete předávat klientům informace spolehlivě a na úrovni.

Obsažnější text umístíte do plastové cenovkové lišty. Tyto pomůcky jsou určeny pro vkládání štítků, čárových kódů a popisků v regálech obchodů a skladů, na prezentačních stojanech, ve vitrínách a podobně. Také cenovkové lišty si můžete vybrat z čirého nebo antireflexního PVC. Jsou opatřené čirou nebo pěnovou samolepicí páskou, která je vhodná k lepení na hladké povrchy, například sklo a lakovaný plech. Na přání vám dodáme i cenovkové lišty se silnější páskou, která přilne k hrubším povrchům, třeba k nehoblovanému dřevu a již použitým regálům. Běžně vyrábíme i cenovkové lišty v magnetickém provedení.

Vyberte si mezi našimi propagačními pomůckami rozměry a tvary, které zužitkujete právě ve vašem obchodě. Nebo vám je zhotovíme na míru, například na základě nákresu. Využijte našeho osobního poradenství a dejte vašemu obchodu nové impulsy!

Archiv novinek »

Další aktuality

Blíží se konec roku. Máme tipy pro firemní nákupčí

16. 11. 2018

Konec roku je hektický ve všech firmách. Završují se projekty s termínem 31. 12. a do toho vstupuje předvánoční období, v němž je třeba co nejvíce utržit. Ušetřete čas a zajistěte si stojánky, cenovky a další propagační pomůcky přímo z e-shopu výrobce! V souvislosti s širokou nabídkou vánočního…

Více informací

PVC a plexi. Poznejte naše materiály

27. 10. 2018

Nejen důmyslné webové stránky, ale také reklama umístěná přímo ve firmě k vám přivede nové zákazníky. Hlavně se však postará o ty stávající, což je lákavé i z hlediska celkově nižších nákladů. Super reklamu na místě vám zajistí PVC a plexi stojánky, cenovky, kapsy či tabulky na zeď naší výroby…

Více informací

Blíží se Vánoce a konec roku. Co koupit nového do restaurace?

7. 9. 2018

Provozujete restauraci? Pak zřejmě očekáváte větší nápor hostů v souvislosti s blížícím se koncem roku a vánočními svátky. Víte už, čím ohromíte organizátory firemních večírků, rodinných sešlostí a dalších akcí? Nebo budete fungovat i o Štědrém večeru? Například v restauraci U Malířů na Malé…

Více informací

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací