11 příležitostí, kdy vám pomohou naše cenovky | HANAVoP


11 příležitostí, kdy vám pomohou naše cenovky

21. 3. 2017

Naše plastové cenovky, tedy pouzdra k označení výrobků cenami v obchodech a skladech, používá Albert, Alza, Lidl, Sportisimo, CineStar, Mironet a mnoho dalších společností, od nejmenších až po giganty.

Jsou totiž praktické a levné, precizně vyrobené z průhledného tvrdého PVC, ve variantách na šířku i výšku. Ke kovovým povrchům je připevníte magnety, k ostatním samolepkami. Cenovky z naší produkce mohou být antireflexní nebo čiré a obsahují také vyměnitelný linkovaný karton k vepsání údajů. Volbou cenovek Hanavop se rozhodujete pro ryze český výrobek vhodný pro styk s potravinami.

Využijte moderní plastové cenovky od A do Z

 1. Autosalon – na auta doporučujeme největší plastové cenovky s magnetem na šířku.
 2. Bižuterie – ať už ji prodáváte v obchodě nebo ve stánku, zákazníci potřebují získat okamžitý přehled o cenách jednotlivých ozdob. Vzhledem k menším rozměrům tohoto sortimentu navrhujeme malé cenovky (40 × 60 mm, cena 5,50 Kč bez DPH).
 3. Farmářské produkty – vypravte se na trhy s praktickými cenovkami, do nichž operativně vepíšete cenu produktů, které právě nabízíte.
 4. Květinářství – označte svou květinovou nabídku přehledněji a prodejte toho víc!
 5. Maso a uzeniny – hygienické cenovky vám poskytnou skvělou službu i v řeznictví a uzenářství. Na chladicí regál snadno upevníte jejich magnetickou verzi.
 6. Potravinářské zboží – cenovky Hanavop jsou certifikované pro kontakt s potravinami, můžete je tedy použít pro označení jakéhokoliv jídla.
 7. Regály ve skladu – plastové cenovky vám zajistí okamžitý přehled o veškerém uloženém zboží. Prohlédněte si také náš další sortiment – regálové lišty, stojánky, jmenovky, plexi tabulky a plexi kapsy.
 8. Spotřební zboží – cenovky s vyměnitelným předtištěným linkovaným kartonem (šedým nebo modrým) vám poslouží i k vepsání dalších informací o produktech.
 9. Velké domácí spotřebiče – na bílé elektro, ledničky, pračky, vařiče, ale i kovové regály upevněte plastové cenovky s magnetem na výšku, které jsou pevně přilnavé i ve svislé poloze.
 10. Zákusky a dorty – podle aktuální dodávky cukrářských výrobků u cenovek jen měníte kartony. Můžete je mít předem připravené v šuplíku.
 11. Zboží ve výloze – použijte novinku na nekovové povrchy: cenovky Permanent fixované speciálním lepidlem, které mají vyměnitelné štítky a odolávají i vyšším teplotám.

Naše přehledné cenovky vám přinesou pohodlí a pomohou k vyššímu obratu, ať už prodáváte cokoliv – od Aut až po Zákusky a dorty.

Archiv novinek »

Další aktuality

Blíží se konec roku. Máme tipy pro firemní nákupčí

16. 11. 2018

Konec roku je hektický ve všech firmách. Završují se projekty s termínem 31. 12. a do toho vstupuje předvánoční období, v němž je třeba co nejvíce utržit. Ušetřete čas a zajistěte si stojánky, cenovky a další propagační pomůcky přímo z e-shopu výrobce! V souvislosti s širokou nabídkou vánočního…

Více informací

PVC a plexi. Poznejte naše materiály

27. 10. 2018

Nejen důmyslné webové stránky, ale také reklama umístěná přímo ve firmě k vám přivede nové zákazníky. Hlavně se však postará o ty stávající, což je lákavé i z hlediska celkově nižších nákladů. Super reklamu na místě vám zajistí PVC a plexi stojánky, cenovky, kapsy či tabulky na zeď naší výroby…

Více informací

Cenovky a cenovkové lišty. Máme vše pro obchodníky

14. 9. 2018

Konkurence sice číhá na každém kroku, ale vy můžete být díky svým nápadům vždy o krok napřed. Rádi vám pomůžeme. Máme pro vás osvědčené reklamní poutače – stojánky, regálové lišty, jmenovky k identifikaci zaměstnanců, tabulky a tabule na zeď, zásobníky či kapsy. Nejvíce na dračku jdou ovšem cenovky…

Více informací

kalkulace
Kalkulace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací